Ettevõttest

Rae Kivitehas on 2006. aastal asutatud üks suurimaid kohalikke betoontoodete ettevõtteid ning ainus tootja Eestis, kellele kuulub ka liivakarjäär (Sõreste karjäär).
Meie tehased asuvad Tallinnas Suur-Sõjamäel (seadme mark: MEC-140 ELECTRO, www.mecmetal.fi) ja Põlvamaal Sõreste külas (seadme mark: UNIMATIC 1100 N, www.formimpianti.com). 
Rae Kivitehas täiendab oma tootevalikut igal aastal, tootes tänase seisuga 31 erinevat toodet.
Rae Kivitehase tooteid leiab üle kogu Eesti kõigis suuremates kauplustes,  Eesti turul on Rae Kivitehas esindatud järgmistes betoontoodete kategooriates: betoonist õõnesplokid, betoonist sillutuskivid, betoonist äärekivid, betoonist kõnnitee plaadid, betoonist murukivi.  Eestist väljaspool leiab meie tooteid Lätist ja Soomest.
Rae Kivitehase  toodete loomise aluseks ning kvaliteedi garantiiks on parima kvaliteediga toormaterjali kasutamine. Meie tooted valmistatakse ainult sertifitseeritud materjalidest: ehitusliiv fraktsiooniga 0-4mm, täitematerjalina graniitkillustik fraktsiooniga 2-5mm, sideainena tsementi CEM-l 42,5 R ja betoonsegu omaduste parandamiseks kasutame betoonilisandit. Kõik Rae Kivitehase poolt toodetavad tooted läbivad enne müügile jõudmist regulaarse kvaliteedi kontrolli, et tarbijateni jõuaks vaid parim.
Ettevõtte äritegevuse aluseks on kvaliteetsed, tugevad ja ilusad betoontooted ning rahulolevad tarbijad, koostööpartnerid ja töötajad.


Rae Kivitehas toodete  kvaliteedi tagavad mitmed aspektid:
  Rae Kivitehas  tooted on valmistatud ainult sertifitseeritud materjalidest.
  Kontrollime hoolikalt igapäevaselt kasutatvate materjalide kvaliteeti ning tagame, et meie tooted on tehtud hoolega.
  Investeerime pidevalt tootmise kaasajastamisesse ning kvaliteedi tõstmisesse
  Investeerime oma töötajate väljaõppesse ja oskuste arendamisse


Rae Kivitehase väärtused:
  kliendi vajadustest lähtuvad kvaliteetsed tooted
  rahulolev klient, tarbija ja koostööpartner
  motiveeritud ja kõrgelt koolitatud töötajad
  eetiliselt ja majanduslikult jätkusuutlik tootmine
 
Perioodil 26.november 2009 kuni 25.november 2010 viidi Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi teadmiste ja oskuste arendamise koolitusprojekt OÜ Rae Kivitehas töötajatele. Projekt sai tuge EASi teadmiste ja oskuste arendamise toetamise meetmest.